Makijaż permanentny – Microblading

Microblading – innowacyjna technika rekonstrukcji łuku brwiowego niezależnie od stanu własnych brwi. Jest to ręczna metoda wprowadzanie barwnika w naskórek, umożliwiająca nadanie odpowiedniego kształtu i koloru brwi, która doskonale imituje ich naturalny wygląd.

Początki tej metody wywodzą się z Japonii, gdzie stosowana była przez setki lat. Metoda została udoskonalona i w dzisiejszych czasach znamy ją również pod nazwą metody piórkowej. Zabieg ten skierowany jest do osób, którym szczególnie zależy na osiągnięciu naturalnego wyglądu i subtelnym zaakcentowaniu brwi.

MICROBLADING brwi polega na precyzyjnym rysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób by ich rysunek jak najbardziej odzwierciedlał naturalny układ włosków. Tworzenie delikatnych, drobnych pociągnięć pigmentu przy użyciu specjalnego pena i igieł, które wprowadzają barwnik w głąb skóry. Narysowanych w ten sposób linii nie da się odróżnić od rzeczywistych włosków w brwiach. Pozwala to na nieograniczoną możliwość korekty łuku brwiowego. Możemy zmieniać kształt brwi, nadawać im symetryczny wygląd, modyfikować zarówno ich grubość jak i długość. Makijaż ten często służy kamuflowaniu blizn i ubytków włosa. Taka zmiana wyglądu brwi jest w stanie zadowolić najbardziej wymagającą kobietę.

5-10 dni po wykonaniu zabiegu microbladingu intenstywność makijażu maleje, nawet do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy się niepokoić mocnym efektem zaraz po zabiegu.

Kontakt

Tel. 881-01-33-11
recepcja.skincare@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Wtorek-Czwartek-Piątek
12.00-19.00

Sobota
9.00-13.00

Środa - na zapisy

Gdzie jesteśmy?

Jerzego Bajana 31E, Warszawa

UWAGA - wejście od ulicy Marii Dąbrowskiej 13

Warszawa Bielany, Chomiczówka,

Blisko z: Warszawa Żoliborz, Bemowo, Wola